Головна

Новини

11.09.2023
Студенти першого курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” підписали декларації про дотримання академічної доброчесності

20.06.2023
14 червня 2023 року завершилась робота Екзаменаційної комісії освітньої програми “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” щодо підсумкової атестації бакалаврів.

08.06.2023
Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак – лауреат обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

В Університеті відбулося проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

04.04.2019

4 квітня 2019 року розпочала роботу підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика», який проходить на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

На конкурс надійшло 63 студентських наукових робіт із 39 закладів вищої освіти України. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією було визначено 22 роботи-претенденти на перемогу.

Роботу заключного етапу ІІ туру конкурсу розпочав Ярослав Гарасим, доктор філологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка. Вітаючи майбутніх фахівців з «Економічної кібернетики», він наголосив, що Конкурс студентських наукових робіт – це досить унікальна форма спілкування студентства з науковою спільнотою, коли вони можуть реалізувати свої можливості. Проректор зазначив, що  економічна кібернетика дає необхідні для сьогодення знання, дозволяє моделювати та прогнозувати соціально-економічні процеси, а економісти-кібернетики володіють інструментарієм пошуку оптимальних управлінських рішень, що дозволяє думати на два-три кроки вперед.

Зі словами вітань до учасників також звернулись декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Ростислав Михайлишин та заступник голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри економічної кібернетики, доктор економічних наук, професор Володимир Вовк

Ростислав Михайлишин привітав всіх учасників конкурсу і зауважив, що Львівський національний університет імені Івана Франка вже другий рік поспіль має честь проводити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економічної кібернетики. Ним було зазначено, що економічна кібернетика посідає дуже важливе місце в системі підготовки фахівців-економістів та висловлено сподівання, що цьогорічний конкурс сприятиме формуванню молодої інтелектуальної наукової еліти, розвитку кібернетичної науки та економіко-математичних досліджень в Україні. Декан економічного факультету підкреслив, що всі роботи, подані на конкурс, засвідчують високий рівень теоретичних знань їхніх авторів, володіння сучасним інструментарієм економічного аналізу та вміння аналізувати складні наукові проблеми і соціально-економічні процеси. Побажав успішної роботи протягом наступних двох днів.

Професор Володимир Вовк привітав молодих науковців-дослідників та їхніх наставників у Франковому університеті, а також наголосив на особливості фаху, що вчить виробляти управлінські рішення, важливості стимулювання самовдосконалення та популяризації досягнень науки серед студентської молоді. На завершення своїх слів професор побажав удачі і плідної роботи всім учасникам конкурсу.

В роботі галузевої конкурсної комісії працювали 23 професори та доценти із 13 провідних українських ВЗО.

На конференції з доповідями виступили 27 студентів з 19 закладів вищої освіти України. Фіналісти конкурсу представили свої наукові дослідження, які охопили різні напрямки економічної кібернетики (макроекономічна динамічна модель з врахуванням екологічних факторів, вирішення багатоіндексних транспортних задач лінійного програмування з використанням генетичного алгоритму, моделювання впливу іноземних інвестицій на розвиток національної економіки,  дослідження стійкості фазових траєкторій нелінійних економічних систем, визначення рівня життя населення на основі моделювання стану добробуту методами нечіткої логіки, прогнозування курсу акцій з урахуванням показників популярності пошукових запитів тощо).

Організаційний комітет висловлює щиру подяку у допомозі в організації підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» випускникам спеціальності «Економічна кібернетика» Юрію Кучабському – віце-президенту ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Василю Даниляку – віце-президенту ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та Юрію  Стаднику.

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка