Головна

Новини

25.11.2022
На економічному факультеті відбулась Х Всеукраїнська науково-практична конференція Форум молодих економістів-кібернетиків «МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ: ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ, ДОСВІД»

04.11.2022
Х Всеукраїнська науково-практична конференція Форум молодих економістів-кібернетиків «МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ: ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ, ДОСВІД». 25 листопада 2022 року

22.09.2022
Зустріч із студентами першого курсу ОП «Економічна кібернетика»

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Викладачі кафедри

 

Література

Спонсори

В Університеті відбулося проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

04.04.2019

4 квітня 2019 року розпочала роботу підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика», який проходить на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

На конкурс надійшло 63 студентських наукових робіт із 39 закладів вищої освіти України. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією було визначено 22 роботи-претенденти на перемогу.

Роботу заключного етапу ІІ туру конкурсу розпочав Ярослав Гарасим, доктор філологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка. Вітаючи майбутніх фахівців з «Економічної кібернетики», він наголосив, що Конкурс студентських наукових робіт – це досить унікальна форма спілкування студентства з науковою спільнотою, коли вони можуть реалізувати свої можливості. Проректор зазначив, що  економічна кібернетика дає необхідні для сьогодення знання, дозволяє моделювати та прогнозувати соціально-економічні процеси, а економісти-кібернетики володіють інструментарієм пошуку оптимальних управлінських рішень, що дозволяє думати на два-три кроки вперед.

Зі словами вітань до учасників також звернулись декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Ростислав Михайлишин та заступник голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри економічної кібернетики, доктор економічних наук, професор Володимир Вовк

Ростислав Михайлишин привітав всіх учасників конкурсу і зауважив, що Львівський національний університет імені Івана Франка вже другий рік поспіль має честь проводити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економічної кібернетики. Ним було зазначено, що економічна кібернетика посідає дуже важливе місце в системі підготовки фахівців-економістів та висловлено сподівання, що цьогорічний конкурс сприятиме формуванню молодої інтелектуальної наукової еліти, розвитку кібернетичної науки та економіко-математичних досліджень в Україні. Декан економічного факультету підкреслив, що всі роботи, подані на конкурс, засвідчують високий рівень теоретичних знань їхніх авторів, володіння сучасним інструментарієм економічного аналізу та вміння аналізувати складні наукові проблеми і соціально-економічні процеси. Побажав успішної роботи протягом наступних двох днів.

Професор Володимир Вовк привітав молодих науковців-дослідників та їхніх наставників у Франковому університеті, а також наголосив на особливості фаху, що вчить виробляти управлінські рішення, важливості стимулювання самовдосконалення та популяризації досягнень науки серед студентської молоді. На завершення своїх слів професор побажав удачі і плідної роботи всім учасникам конкурсу.

В роботі галузевої конкурсної комісії працювали 23 професори та доценти із 13 провідних українських ВЗО.

На конференції з доповідями виступили 27 студентів з 19 закладів вищої освіти України. Фіналісти конкурсу представили свої наукові дослідження, які охопили різні напрямки економічної кібернетики (макроекономічна динамічна модель з врахуванням екологічних факторів, вирішення багатоіндексних транспортних задач лінійного програмування з використанням генетичного алгоритму, моделювання впливу іноземних інвестицій на розвиток національної економіки,  дослідження стійкості фазових траєкторій нелінійних економічних систем, визначення рівня життя населення на основі моделювання стану добробуту методами нечіткої логіки, прогнозування курсу акцій з урахуванням показників популярності пошукових запитів тощо).

Організаційний комітет висловлює щиру подяку у допомозі в організації підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» випускникам спеціальності «Економічна кібернетика» Юрію Кучабському – віце-президенту ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Василю Даниляку – віце-президенту ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та Юрію  Стаднику.

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка