Головна

Новини

24.12.2021
Успішне завершення навчання у магістратурі студентів спеціальності «051 Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика»

16.12.2021
Розклад проведення екзаменів та консультацій зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р.

01.12.2021
Гостьова онлайн лекція Івашківа Максима на тему «Візуалізація даних за допомогою Power BI і SQL»

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Викладачі кафедри

 

Література

Спонсори

Гостьова онлайн-лекція на тему «Odoo/BJet ‒ інноваційні інструменти для управління бізнесом»

22.10.2021

 

22 жовтня 2021 року в рамках вивчення вибіркової дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Моделювання фінансово-економічних систем» за участі студентів 4 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика», доцента кафедри економічної кібернетики Паславської Ірини Мирославівни та в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Артим-Дрогомирецької Зоряни Богданівни відбулась гостьова онлайн-лекція на тему «Odoo/BJet ‒ інноваційні інструменти для управління бізнесом», яку провели проектний менеджер компанії Bjet Ольга Сивак та керівник ОСА Україна (Odoo Community Association) Олеся Шевчук.

BJet є прогресивним інструментом бухгалтерського/управлінського обліку та ефективного управління бізнесом. Завдяки швидкості, простоті використання та надійності він стає невід'ємним елементом  повсякденної роботи і допомагає бачити бізнес-процеси онлайн. Студенти ознайомилися із особливостями використання згаданої системи планування ресурсів підприємства (ERP-системи) для українського бізнесу, завданнями, які можна вирішувати з допомогою Odoo, а також отримали запрошення на участь у освітніх та рекрутерських проектах, які організовує компанія Bjet.

Результатом зустрічі стала пропозиція щодо співпраці між кафедрою економічної кібернетики економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та компанією Bjet у підготовці фахівців бізнес-аналітиків із використанням програмного забезпечення Odoo /BJet у викладанні освітніх компонент освітньої програми «Економічна кібернетика» для поглиблення набуття здобувачами спеціальних (фахових) компетентностей.

Дякуємо представникам компанії Bjet за змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю. 

 

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка