Головна

Новини

05.07.2024
ТОП-10 закладів вищої освіти України 2024 року. Рейтинг університетів за версією «Освіта.ua»

31.05.2024
Команда студентів економістів-кібернетиків - призери третього Всеукраїнського Конкурсу студентських проєктів Lviv Startup Fest!

05.04.2024
Гостьова лекція prof. Dr. Maryna Nehrey (Collegium Helveticum, ETH Zurich, Швейцарія) для студентів ОС «Економічна кібернетика»

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

Відбулася онлайн-зустріч студентів освітньої програми «Економічна кібернетика» з Senior Project Manager (компанія SoftServe) Іриною Дербіж на тему: «Scrum Fundamentals»

10.11.2021

З ініціативи кафедри економічної кібернетики 10 листопада 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів освітньої програми «Економічна кібернетика» із Senior Prodject Manager компанії SoftServe Іриною Дербіж на тему «Scrum Fundamentals».

В.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Артим-Дрогомирецька Зоряна Богданівна представила доповідачку і висловила сподівання, що такі зустрічі студентів-кібернетиків із представниками бізнесу, зокрема ІТ сфери, надалі відбуватимуться на постійній основі у рамках співпраці кафедри економічної кібернетики із зовнішніми стейкхолдерами.

Ірина Дербіж – випускниця спеціальності «Економічна кібернетика», котра уже більше 4 років керує проєктами в IT, має досвід управління операційними командами та викладання, є співавтором курсу «Основи управління командами та проєктами в IT» на Prometeus.

Ірина розповіла, що таке scrum, як використовують цей підхід в IT сфері та як можна застосовувати його в інших сферах, зокрема у навчанні; які переваги та недоліки цього підходу, хто входить до scrum-команди, як організувати спринт тощо. Доповідачка поділилась багатим практичним досвідом із застосування scrum-підходу та відповіла на запитання студентів.

У заході взяло участь близько 100 учасників – здобувачів вищої освіти освітньої програми «Економічна кібернетика» бакалаврату та магістратури. Студенти активно ставили запитання у ході зустрічі та під час Q&A сесії, цікавились, як допомагає Ірині освіта економіста-кібернетика в роботі та на що слід звернути увагу у навчальному процесі. Нагороду від компанії SoftServe за найцікавіші запитання та найактивнішу участь отримала студентка 2 курсу Наталія Радчук.

На закінчення зустрічі студентів також привітала менеджерка «SoftServe IT Academy» Леся Клакович та поділилась рекомендаціями, як потрапити до IT-академії SoftServe, та які слабкі місця підсилити у процесі здобуття освіти.

Організували захід в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Зоряна Артим-Дрогомирецька та доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак.

Під час зустрічі студенти не лише дізнались багато нового та практичного, але й отримали потужний заряд мотивації до навчання. 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка