Головна

Новини

11.09.2023
Студенти першого курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” підписали декларації про дотримання академічної доброчесності

20.06.2023
14 червня 2023 року завершилась робота Екзаменаційної комісії освітньої програми “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” щодо підсумкової атестації бакалаврів.

08.06.2023
Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак – лауреат обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

Відбулася онлайн-зустріч студентів освітньої програми «Економічна кібернетика» з Senior Project Manager (компанія SoftServe) Іриною Дербіж на тему: «Scrum Fundamentals»

10.11.2021

З ініціативи кафедри економічної кібернетики 10 листопада 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів освітньої програми «Економічна кібернетика» із Senior Prodject Manager компанії SoftServe Іриною Дербіж на тему «Scrum Fundamentals».

В.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Артим-Дрогомирецька Зоряна Богданівна представила доповідачку і висловила сподівання, що такі зустрічі студентів-кібернетиків із представниками бізнесу, зокрема ІТ сфери, надалі відбуватимуться на постійній основі у рамках співпраці кафедри економічної кібернетики із зовнішніми стейкхолдерами.

Ірина Дербіж – випускниця спеціальності «Економічна кібернетика», котра уже більше 4 років керує проєктами в IT, має досвід управління операційними командами та викладання, є співавтором курсу «Основи управління командами та проєктами в IT» на Prometeus.

Ірина розповіла, що таке scrum, як використовують цей підхід в IT сфері та як можна застосовувати його в інших сферах, зокрема у навчанні; які переваги та недоліки цього підходу, хто входить до scrum-команди, як організувати спринт тощо. Доповідачка поділилась багатим практичним досвідом із застосування scrum-підходу та відповіла на запитання студентів.

У заході взяло участь близько 100 учасників – здобувачів вищої освіти освітньої програми «Економічна кібернетика» бакалаврату та магістратури. Студенти активно ставили запитання у ході зустрічі та під час Q&A сесії, цікавились, як допомагає Ірині освіта економіста-кібернетика в роботі та на що слід звернути увагу у навчальному процесі. Нагороду від компанії SoftServe за найцікавіші запитання та найактивнішу участь отримала студентка 2 курсу Наталія Радчук.

На закінчення зустрічі студентів також привітала менеджерка «SoftServe IT Academy» Леся Клакович та поділилась рекомендаціями, як потрапити до IT-академії SoftServe, та які слабкі місця підсилити у процесі здобуття освіти.

Організували захід в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Зоряна Артим-Дрогомирецька та доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак.

Під час зустрічі студенти не лише дізнались багато нового та практичного, але й отримали потужний заряд мотивації до навчання. 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка