Головна

Новини

11.09.2023
Студенти першого курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” підписали декларації про дотримання академічної доброчесності

20.06.2023
14 червня 2023 року завершилась робота Екзаменаційної комісії освітньої програми “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” щодо підсумкової атестації бакалаврів.

08.06.2023
Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак – лауреат обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

Студенти третього курсу освітньої програми Eкономічна кібернетика представили проект "Затишна оселя", який виконали на платформі Odoo.

23.06.2022

На сьогодні якісна підготовка фахівців передбачає тісну співпрацю зі стейкхолдерами та впровадження дуальної освіти, як способу навчання теоретичної складової в університеті та практичної частини у наших партнерів із бізнесу.

В межах освітньої програми Економічна кібернетика викладачі кафедри активно співпрацюють із представниками бізнесу та створюють умови для проведення спільних занять та виконання практичних завдань під керівництвом стейкхолдерів.

Таким прикладом є виконання студентами третього курсу завдання із розробки сайту для реалізації створеного ними ж проекту Затишна оселя. Студенти, вивчаючи вибіркову дисципліну Інвестування та його оптимізаційні моделі, згенерували ідею створення неприбуткової організації Затишна оселя, метою якої є формування культури волонтерства та взаємодопомоги в Україні. На різних етапах роботи студенти проаналізували ризики, визначили коло партнерів, цільову аудиторію проекту, структурно описали усі напрямки роботи, розрахували фінансово-економічну ефективність і на завершальному етапі за допомогою платформи Odoo розробили сайт для комунікації із усіма учасниками проекту. Менторами при розробці проекту були доцент кафедри економічної кібернетики та лектор курсу Паславська Ірина Мирославівна та керівник ОСА Україна (Odoo Community Association) Олеся Шевчук.  

Із презентацією проекту можна познайомитися ТУТ.

Дякуємо нашим партнерам ОСА Україна та компанії Bjet за співпрацю та мотивацію до пошуку креативних кейсів для навчання студентів.

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка