Головна

Новини

23.05.2025
Секційне засідання кафедри економічної кібернетики у межах XXXII Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми функціонування господарської системи України»

29.04.2025
29 квітня 2025 року відбулася гостьова лекція на тему: Особливості функціонування комерційних банків України представників АТ АКБ Львів для студентів третього курсу освітньої програми Економічна кібернетика

29.04.2025
29 квітня 2025 р. студенти четвертого курсу освітньої програми «Економічна кібернетика» мали нагоду відвідати гостьову лекцію директора ТОВ Starlife Миколи Івануса

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак взяла участь у ІІ літній школі з сучасної монетарної теорії (Modern Money Theory 2nd Summer School in Poznan, MMT 2nd

14.08.2022

Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак взяла участь у ІІ літній школі з сучасної монетарної теорії (Modern Money Theory 2nd Summer School in Poznan, MMT 2nd, https://fundacjalipinskiego.pl/wydarzenia/mmt-summer-school-2022/ ), яка проходила офлайн 10-14 серпня 2022 року у Познані (Польща). Покриття коштів на участь у Школі взяла на себе Фундація Ліпіського.

Упродовж роботи Школи учасники мали можливість відвідувати лекції, представити свої погляди та ідеї, а також обговорити їх із найкращими фахівцями із сучасної монетарної теорії. Також у рамках Школи відбувся спеціальний захід, присвяченому кліматичній кризі та тому, як ми можемо заплатити за Зелений новий курс з точки зору  сучасної монетарної теорії.

Участь у Школі взяло близько 40 учасників, які представляли не лише Європу, а також Австралію, Індію, США. Серед лекторів Школи були Dirk Ehnts (https://en.wikipedia.org/wiki/Dirk_Ehnts), Steve Keen (https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Keen), L. Randall Wray (https://en.wikipedia.org/wiki/L._Randall_Wray) та інші популяризатори та дослідники сучасної монетарної теорії (https://fundacjalipinskiego.pl/wp-content/uploads/2022/07/mmt_summer-school_call-for-application_2022_06_ost.pdf ).







 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка