Головна

Новини

11.09.2023
Студенти першого курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” підписали декларації про дотримання академічної доброчесності

20.06.2023
14 червня 2023 року завершилась робота Екзаменаційної комісії освітньої програми “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” щодо підсумкової атестації бакалаврів.

08.06.2023
Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак – лауреат обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

26 квітня 2023 року в межах підписаного Меморандуму про співпрацю економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та мережі аптек «Подорожник» відбулась гостьова лекція для студентів освітньої програми “Економічна кібернетика”.

26.04.2023

26 квітня 2023 року в межах підписаного Меморандуму про співпрацю економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  та мережі аптек «Подорожник» відбулась гостьова лекція для студентів освітньої програми “Економічна кібернетика”. 

Провів лекцію В’ячеслав Сауц, маркетинговий директор мережі аптек «Подорожник» на тему «Кібернетика у практиці рітейлу: власний досвід». Він розповів як робота в комерції та маркетингу пов‘язані з кібернетикою, поділився власною формулою успіху та закликав амбітних студентів приєднуватись до програми «Подорожник START», що дає можливість інтегруватись в бізнес ще під час навчання. В’ячеслав Сауц, випускник кафедри економічної кібернетики та статистики, наголосив на важливості  професійного навчання в університеті та мотивував студентів здобувати навички роботи в команді, креативного мислення, саморозвитку та самовдосконалення.

Під час зустрічі студенти ставили актуальні питання лектору щодо використання інструментів економічної кібернетики у практиці бізнесу.

У результаті плідної зустрічі виникла ідея розробки програми сталої співпраці між кафедрою економічної кібернетики та компанією «Подорожник» у напрямку, що включатиме цикл гостьових лекцій, стажування студентів у компанії, проходження виробничої практики, розроблення кейсів для виконання практичних завдань.

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка