Головна

Новини

05.04.2024
Гостьова лекція prof. Dr. Maryna Nehrey (Collegium Helveticum, ETH Zurich, Швейцарія) для студентів ОС «Економічна кібернетика»

14.03.2024
Літературно-музичний вечір «Жіноча доля в творчості Т.Г. Шевченка»

08.02.2024
8 лютого 2024 року відбулося засідання підсекції «Економіко-математичне моделювання» Звітної наукової конференції Львівського національного університету імені Івана Франка за 2023 рік.

Всі новини

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Освітня програма

 

Контакти

Спонсори

26 квітня 2023 року в межах підписаного Меморандуму про співпрацю економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та мережі аптек «Подорожник» відбулась гостьова лекція для студентів освітньої програми “Економічна кібернетика”.

26.04.2023

26 квітня 2023 року в межах підписаного Меморандуму про співпрацю економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  та мережі аптек «Подорожник» відбулась гостьова лекція для студентів освітньої програми “Економічна кібернетика”. 

Провів лекцію В’ячеслав Сауц, маркетинговий директор мережі аптек «Подорожник» на тему «Кібернетика у практиці рітейлу: власний досвід». Він розповів як робота в комерції та маркетингу пов‘язані з кібернетикою, поділився власною формулою успіху та закликав амбітних студентів приєднуватись до програми «Подорожник START», що дає можливість інтегруватись в бізнес ще під час навчання. В’ячеслав Сауц, випускник кафедри економічної кібернетики та статистики, наголосив на важливості  професійного навчання в університеті та мотивував студентів здобувати навички роботи в команді, креативного мислення, саморозвитку та самовдосконалення.

Під час зустрічі студенти ставили актуальні питання лектору щодо використання інструментів економічної кібернетики у практиці бізнесу.

У результаті плідної зустрічі виникла ідея розробки програми сталої співпраці між кафедрою економічної кібернетики та компанією «Подорожник» у напрямку, що включатиме цикл гостьових лекцій, стажування студентів у компанії, проходження виробничої практики, розроблення кейсів для виконання практичних завдань.

 

Всі новини
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; (098) 257-04-98
Кафедра економічної кібернетики
Львівський національний університет ім. Івана Франка